0174 29 73 74

Bovendijk 12, Kwintsheul

Blogging Friday: Jan 25 jaar in ons team!

Op 1 januari 2023 was onze Jan maar liefst 25 jaar lid van team Koremans! Hiermee is hij de eerste werknemer in onze 32-jarige historie met wie wij dit jubileum mochten vieren. En dat hebben we gedaan! Vrijdag 13 januari stond Jan echt in het middelpunt van de belangstelling. Met ons team, partners, zoons en schoondochters van Jan zijn wij een avond goed verwend bij Queens NO.9 in Honselersdijk. Hier genoten wij van een compleet verzorgde dinnershow door Frank Heijneman. Hij en zijn collega’s schotelden ons vele fantastische gerechtjes voor en natuurlijk aan drankjes geen gebrek. 
 
Koos, Jolentha en Rozemarijn verzorgden het entertainment van hoog niveau. En natuurlijk ontving Jan leuke en persoonlijke cadeaus, waaronder zelfs een persoonlijk lied; speciaal door Koos en Jolentha gemaakt en gezongen. Al met al een WERELD AVOND waarvoor wij Frank, Koos, Jolentha en Rozemarijn erg dankbaar zijn! 
 
Wij zijn enorm trots op Jan en zijn 25-jarig jubileum en hopen nog een aantal mooie jaren met hem te mogen beleven!
 
Groetjes,
Shirley Koremans

Wij voorzien u graag van een passend advies

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?

Adviesgesprek inplannen