0174 29 73 74

Bovendijk 12, Kwintsheul

Vrienden van Verburch op bezoek

Ad heeft als echte Poeldijker zijn voetbal roots bij Verburch liggen. Zodoende zijn wij al jaren lid van de Business Club van Verburch en nemen we jaarlijks deel aan leuke uitjes. Hiertoe behoren ook de bedrijfsbezoeken aan de leden. Op donderdag 21 juli was het eindelijk zover! De Business club Verburch kwam bij ons op bezoek; dit keer een uitje met partner. Om 16.30 uur stond de koffie klaar. Vanaf dat moment was het in de showroom al een heel gezellig samenzijn. Toen volgde de bedrijfspresentatie door Ad en mijzelf. Ad trapte af met een stukje historie en ik sprak over onze werkzaamheden en ons team. Wisten jullie bijvoorbeeld al dat ons team uit 19 mensen bestaat van wie er maarliefst 3 binnenkort 25 jaar in dienst zijn? Kort daarop volgt 20 jaar dienstverband en daarna nog een lichting van 15 en 5/6 jaar. Dit zegt gelukkig veel over de loyaliteit en hechte band van het gehele team waar wij zo enorm trots op zijn. Dankzij al deze vaste gezichten horen wij weleens: “Koremans is een Heuls begrip in het Westland en omstreken.” Dat is natuurlijk een onwijs compliment en daar doen wij het voor!

 

Na deze introductie hebben we de dames en heren aan het werk gezet. De dames gingen een moodboard maken, waarmee ze werden geholpen door Lydia en Shirley van Unen. De heren kregen van onze vakmannen (Jan, Nick en Ad) een workshop schilderen en behangen. Na het “intensieve” werk was er een uitgebreid Italiaans buffet; dus genieten!

 

Wij willen de Business Club van Verburch hartelijk danken voor hun enthousiaste bezoek.

 

Groetjes,

Shirley Koremans

Wij voorzien u graag van een passend advies

Benieuwd wat wij voor u kunnen betekenen?

Adviesgesprek inplannen